Запитання

Як здійснюється оплата за навчання, чи потрібно оплатити всю суму відразу?
Ви можете оплатити вартість курсів як відразу, так і частинами (першу частину, до початку навчання).

Які документи треба мати, щоб записатися на курси водіїв?
Необхідно мати з собою паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, 2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 та медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом (форма № 083/о)

Яка тривалість курсів?
Тривалість теоретичного та практичного навчання залежить від програми навчання.
Тривалість навчання на категорію «А», «А1» – 2 місяці.
Тривалість навчання на категорію «В» – 2,5 місяці.
Тривалість навчання на категорію «С» – 3 місяці.
Тривалість навчання по перепідготовці з категорії «В» на категорію «С» та «С1» – 2,5 місяці.

Яка вартість курсів? Що входить в цю вартість?
Вартість теоретичного навчання на категорію «В» – 6000 грн.
Вартість теоретичного навчання на категорію «А1» або «А» – 4000 грн.
Вартість теоретичного навчання на категорію «С» – 6000 грн.
Вартість теоретичного навчання з категорії «В» на категорію «С»,»С1» – 6000 грн.
Повну вартість навчання Ви можете порахувати самі. Для цього до вартості теоретичного курсу треба додати вартість одного заняття по водінню (180 грн.) помножену на  кількість занять (19 занять).

 Чи можна вчитися в Автошколі, якщо ще не виповнилося 18 років?
На категорії «А» та «А1» можна вчитися, якщо Вам вже виповнилося 16 років або виповниться на протязі терміну навчання.
На категорії «В» та «С» можна вчитися, якщо Вам вже виповнилося 18 років або виповниться на протязі терміну навчання.

Чи можна навчатися у Вашій автошколі, якщо Я прописаний в іншій області?
Так, можна. Після проходження повного курсу навчання та здачі випускних іспитів Ви отримуєте пакет необхідних документів з  якими можете здавати іспити в будь-якому сервісному центрі МВС України.

Що входить в курс навчання?
Теорія та практика. В теоретичний курс входять заняття з викладачем з  Правила дорожнього руху, будови автомобіля, основ керування та безпеки дорожнього, що проводяться в комфортних аудиторіях з використанням відеоматеріалів, мультимедійних проекторів та іншої комп’ютерної  техніки. Практичний курс – це практичні  заняття по водінню з інструктором за індивідуальним графіком у зручний для Вас час.

На яких автомобілях проводиться навчання в Автошколі та іспити по водінню?
Практичні заняття по водінню проводяться на спеціалізованих учбових транспортних засобах нашої автошколи, з механічною та автоматичною коробками передач.
Усі транспортні засоби нашої автошколи обладнані додатковими педалями та дзеркалами згідно вимог МВС та періодично проходять державний технічний огляд.
Як правило, екзамени учні нашої автошколи здають на автомобілях на яких і проводилося практичне навчання водінню.

Скільки разів можна здавати іспити в сервісних центрах МВС?
Теоретичний іспит по ПДР можна здавати необмежену кількість разів. Практичний іспит по водінню – не більше 3-х разів. Учням, які не здали практичний іспит з третьої спроби, необхідно буде пройти додатковий курс практичного водіння, після чого буде видано відповідний документ для допуску до повторного практичного іспиту.

Чи можна в процесі навчання буде поміняти інструктора, якщо він мені не підійде?
В нашій автошколі працює достатня кількість інструкторів практичного навчання водінню. Всі вони кваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Але враховуючи специфіку нашої роботи та інші  фактори, в тому числі психологічну сумісність, ми завжди зможемо знайти людину, з якою Ви будете відчувати себе впевнено та комфортно.

Я маю посвідчення водія, але давно не сідав за кермо. Що ви мені порадите?
Дуже багато людей мають таку проблему і звертаються до нас за допомогою. Для тих, у кого вже є посвідчення, але немає впевненості, в нашій автошколі школі можна пройти повний курс навчання. Додаткові практичні заняття по водінню, в необхідній кількості, за ціною 250грн/год, а також повний теоретичний курс(безкоштовно).

Я не завжди зможу відвідувати заняття у зв’язку з графіком роботи?
Це проблема багатьох слухачів. В нашій автошколі заняття проводяться в різний час і завжди одночасно займаються декілька груп за різним розкладом. Ви можете відвідувати заняття в будь-який з цих груп, погоджуючи теми занять з викладачем. Таким чином у Вас є можливість відвідати усі заняття. Крім цього ми можемо надати вам доступ до онлайн- перегляду відеоуроків по будь-якій пропущеній  вами темі. Ця послуга у нас – безкоштовна.

Коли у Вашій автошколі розпочинаються практичні заняття по водінню?
У нашій автошколі практичні заняття по водінню відбуваються паралельно з вивченням теорії. Заняття з практичного навчання водінню починаються через чотири тижні після початку вивчення теоретичного курсу.

← на головну